Našu novú knihu "Kostoly a ich pohnuté osudy" môžete podporiť aj na StartLabe

Spletité príbehy 43 kostolov nie vždy so šťastným koncom prináša nová kniha vydavateľstva Dajama s názvom Kostoly a pohnuté osudy. Vychádza ako súčasť tematickej trilógie Stratené Slovensko a jej autormi sme my -  Alexandra a Štefan Podolinskí. 

Kniha na 160 stranách v pevnej väzbe opisuje zložité dejiny chrámov postavených v širokom časovom období od 12. do 20. storočia. Viaceré z nich už neexistujú, časť dodnes chátra a čaká na obnovu či smutný koniec, iné sa podarilo vo väčšej či menšej miere zachrániť.

Vydanie našej knihy ale aj ďalších kníh trilógie - Zabudnuté hrady od Tomáša Grančaya a Zaniknuté kupele od Martina Kostelníka - môžete podporiť v rámci aktuálnej kampane na slovenskej crowdfundingovej platforme StartLab

Okrem toho, vďaka ústretovosti vydavateľstva Dajama, kúpou každej knihy z trilógie podporíte aj našu stránku Apsida.sk sumou 50 centov. Všetkým milým ľuďom z vydavateľstva na čele s Danielom Kollárom i budúcim čitateľom ďakujeme.

Alexandra a Štefan Podolinskí

Aktualizácia: Kampaň bola úspešná, vyzbieralo sa dokonca 118 % plánovanej sumy. Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí nás i vydavateľstvo Dajama aj takto podporili.

Rubrika: Aktuality