Nová Apsida.sk

Milí návštevníci Apsida.sk,

zrejme ste už zachytili, že od nedele 4. decembra 2016 vyzerá naša i vaša Apsida.sk trocha inak. Je to výsledok nevyhnutnej modernizácie i zohľadnenia vývoja, ktorým technológie i samotna stránka prešla od spustenia v roku 2008.

Nová podoba Apsida.sk prináša naďalej rovnaký obsah, upravili sme trochu len jeho rozčlenenie a názvy niektorých rubrík. Prehľadnejšie sú teraz prezentované novinky týkajúce sa kostolíkov (novo vytvorená rubrika Aktuality), cestopisy, duchovné zamyslenia i stručná charakteristika Veku apsíd po jednotlivých storočiach sú novo zahrnuté pod hlavičkou Blog a osobitnú kategóriu si vyslúžili kostoliky zo zahraničia (U susedov).

Jednou z hlavných pozitív novej podoby stránky je sfunkčnenie interaktívnej mapy s lokalitami kostolíkov na Slovensku i v zahraničí. Po dlhej dobe mapka opäť zobrazuje všetky lokality na Apsida.sk.

Stránku ešte stále vylaďujeme, preto prosíme o strpenie, ak nebude zatiaľ všetko fungovať bez problémov. V prípade, že objavíte nejakú chybu, napíšte nám, prosím, na mail apsidask@gmail.com.

Vaša redakcia - Alexie a Esteban

Rubrika: Aktuality